На Шосткинщине аферисты на 50 тыс. грн. обманули отца погибшего в АТО военнослужащего +ВИДЕО

Кримінал 14:47, 30.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Мошенники сняли с банковского счета пенсионера почти 50 000 гривен. Представившись работниками государственного банка, злоумышленники в разговоре с пожилым мужчиной выпытали у него конфиденциальную информацию о его банковской карточке. После чего со счета пенсионера исчезла треть суммы, начисленной от государства помощи по погибшиму в зоне АТО сыну-военнослужащему.

Как сообщает Главное управление Нацполиции в Сумской области, с заявлением о мошенничестве обратился 60-летний житель одного из сел Шосткинского района. Мужчина рассказал правоохранителям: недавно он похоронил сына, погибшего в зоне АТО. Государство выделило предусмотренную денежную помощь, соответствующие органы перечислили на его банковскую карточку. Однако неизвестные злоумышленники, воспользовавшись его неосведомленностью в банковских делах, сняли оттуда почти 50 000 гривен.

По словам потерпевшего, накануне вечером ему на мобильный позвонил неизвестный мужчина и назвался представителем государственного банка. Сообщил, что с его карточки неизвестные лица пытаются снять средства, поэтому банковские работники ее заблокировали. Чтобы клиент смог воспользоваться деньгами, нужно провести ряд операций по его подсказкам, и уже через 5 часов он сможет пользоваться средствами.

Взволнованный мужчина поверил незнакомцу и сообщил всю запрашиваемую информацию. Едва разговор закончился, как на телефон заявителя стали поступать смс-сообщения о снятии с его счета средств.

Понимая, что попал в ловушку аферистов, пострадавший позвонил дочери, а та через «горячую» линию банка заблокировала финансовый документ отца.

Сейчас решается вопрос об открытии уголовного производства по признакам ч. 1 ст. 190 Уголовного кодекса Украины «Мошенничество». Полицейские принимают меры по установлению личностей злоумышленников и привлечению их к уголовной ответственности.

Поліцейські розшукують аферистів, котрі обдурили батька загиблого в АТО військовослужбовця

Поліцейські розшукують аферистів, котрі обдурили батька загиблого в АТО військовослужбовця (ВІДЕО)Шахраї зняли з банківського рахунку пенсіонера майже 50 000 гривень. Представившись працівниками державного банку, зловмисники у розмові з літнім чоловіком випитали в нього конфіденційну інформацію щодо його банківської картки. Після чого з рахунку пенсіонера зникла третина суми, нарахованої від держави допомоги за загиблим в зоні АТО сином-військовослужбовцем. В поліцію з заявою про шахрайство звернувся 60-річний житель одного з сіл Шосткинського району. Чоловік розповів правоохоронцям: нещодавно він поховав сина, котрий загинув в зоні АТО. Держава виділила передбачену грошову допомогу, яку відповідні органи перерахували на його банківську картку. Проте невідомі зловмисники, скориставшись його необізнаністю в банківських справах, зняли звідти майже 50 000 гривень. За словами потерпілого, напередодні увечері йому на мобільний зателефонував невідомий чоловік та назвався представником державного банку. І повідомив, що з його картки невідомі особи намагаються зняти кошти, тож банківські працівники її заблокували. Щоб клієнт зміг скористатися грошима, потрібно провести ряд операцій за його підказками, і вже через п’ять годин він може користуватися коштами. Схвильований чоловік повірив незнайомцю, і повідомив всю запитувану інформацію. Ледве розмова закінчилась, як на телефон заявника стали надходити смс-повідомлення про зняття з його рахунку коштів. Розуміючи, що втрапив у пастку аферистів, постраждалий зателефонував доньці, а та через «гарячу» лінію банку заблокувала фінансовий документ батька. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Поліцейські вживають заходів щодо встановлення осіб зловмисників та притягнення їх до кримінальної відповідальності. Правоохоронці знову застерігають громадян: за жодних обставин не слід надавати конфіденційну інформацію по своїх фінансових документах невідомим телефонним співрозмовникам, працівниками якого банку чи фінансової установи вони б не представлялись. Лише почувши, що вас просять назвати пін-код до вашої картки, чи cvv-код, розміщений на її звороті, вам слід негайно перервати розмову і покласти слухавку. Так діють виключно шахраї. Справжні працівники банку можуть лише запросити вас до найближчого відділення чи філії, і лише там, за вашої присутності, проводити необхідні фінансові операції. В крайньому випадку, ви можете особисто зателефонувати у будь-яке відділення вказаного банку або на його гарячу лінію, та з’ясувати всю потрібну інформацію. Будьте уважними та обережними, і вам не доведеться бути жертвою шахраїв!Відділ комунікації поліції Сумської області

Опубліковано ГУНП в Сумській області 30 березень 2018 р.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору