На Середино-Будщині горів житловий будинок
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 16 листопада, о 01:34 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про загоряння в житловому будинку по вул. Миру в с. Чернацьке, що на Шосткинщині. Про пожежу повідомила господарка, яка відчула сильне задимлення в середині будинку. На місце події було направлено відділення чергового караулу 11 – ї державної пожежно – рятувальної частини.
На момент прибуття, вогонь охопив стіну на площі до 3 кв. м, та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза поширення вогню на весь житловий будинок.
О 01:55 загоряння локалізували, а о 02:13 – повністю ліквідували.
Усього на гасіння було залучено 1 одиниця спеціальної техніки та 5 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: