На сайті Президента розміщено петицію про присвоєння шосткинцю звання Героя України. Підтримайте!

Війна, Суспільство 09:54, 11.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

На сайті Президента України дружиною Наталією загиблого земляка-захисника із Шостки Олександра Дюндіка створено електронну петицію про присвоєння йому звання Героя України.
Друзі та колеги загиблого, співробітники Шосткинського суду, а також рідні просять підтримати петицію.
Петицію про присвоєння шосткинцю звання Героя України можна підписати тут.
Нагадаємо, Олександр Дюндік – уродженець села Клишки Шосткинського району.
 З літа 2022 року добровільно приєднався до лав ЗСУ. Проходив службу в військовій частині А4010 на посаді головного сержанта. Був старшим стрільцем 1 штурмового відділення. В найгарячіших точках бойових дій боронив нашу землю від ворога, наближаючи перемогу.
Після здобуття середньої загальної освіти Олександр проходив строкову службу у Київській області (пожежник). З молодого віку він завжди стояв на боці правди та справедливості.
Тривалий час працював на посаді поліцейського. Пройшов майдан. В 2014 – 2015 роках брав участь в антитерористичній операції на сході України, був учасником бойових дій. З 2011 по 2016 рік Олександр навчався у Харківському національному університеті внутрішніх справ і отримав диплом бакалавра за напрямком “Правоохоронна діяльність”.
У 2016 р. був прикріплений до лав Прикордонної служби в Сумській області, а з червня 2021 по липень 2022 років працював у службі судової охорони Шосткинського міськрайонного суду.
Загинув Олександр 9.02.2023 року під час ворожого штурму в районі н.п. Кліщіївка , Донецької області, гідно виконуючи свій військовий обов’язок. Залишився вірним присязі, беручи участь в обороні держави та стримуванні збройної агресії російської федерації. Йому було усього 32 роки.
Вдома на нього чекали дружина, 5-річний син та рідні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору