На ремонт Воронізької амбулаторії пішло майже 9 млн грн

 Поділитися

Поділитися в

У рамках робочої поїздки до Шосткинського району голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький разом з тимчасово виконуючим обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктором Губенком та головою Шосткинської районної ради Вікторією Сокол відвідали Воронізьку АЗПСМ.

Капітальний ремонт будівлі Воронізької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Шосткинського районного центру первинної медичної допомоги Шосткинської районної ради виконується у межах програми Президента України «Велике будівництво».

«Загальна кошторисна вартість об′єкта на початок будівництва складала 7415,086 тис.грн. Будівельні роботи розпочато в вересні 2019 року. У результаті проведення коригування в 2020 році відбулося збільшення вартості робіт на суму 1307, 359 та загальна кошторисна вартість об′єкта склала 8722, 445 тис.грн. Кошти виділяються на умовах співфінансування з районного бюджету та Державного Фонду Регіонального Розвитку. Станом на 1 листопада 2021 всі кошти освоєно. Проводиться підготовка документації про завершення будівництва об’єкту», – пояснює головний лікар комунального некомерційного підприємства «Шосткинський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Ольга Пурис.

Дмитро Живицький поспілкувався з медичним персоналом, відвідувачами амбулаторії та наголосив, що в ситуації, яка склалась на сьогоднішній день у зв`язку з захворюванням на COVID-19 безпосередньо у Шосткинському районі, єдиним дієвим механізмом, щоб захистити себе та своїх близьких, є вакцинація. Наразі амбулаторія забезпечена вакцинами у достатній кількості.

За матеріалами Шосткинської РДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору