На пункті пропуску “Бачівськ” у росіянина вилучили майже 2 млн рублів

 Поділитися

Поділитися в

Учора, 24 липня, на пункті пропуску «Бачівськ» Сумської митниці для проходження митного контролю по «смузі для пішоходів» з Російської Федерації в Україну слідував громадянин Росії.

Під час проходження митного контролю чоловіку було запропоновано письмово задекларувати товар, валюту і цінності, які він переміщує через митний кордон України. На що громадянин Росії зазначив про відсутність у нього товарів, предметів, в тому числі валюти, які підлягали обов’язковому письмовому декларуванню.

Під час фактичного огляду сумки росіянина серед особистих речей, без ознак приховування, було виявлено 1 млн. 935 тис. російських рублів, пише Данкор. 

Своїми діями громадянин Росії порушив вимоги ст.8 Закону України від 14.01.2020 №440-IX «Про валюту і валютні операції», ст.257, ст. 318 МК України, а саме, не задекларував письмово точних і достовірних відомостей про валюту в розмірі 1 млн. 935 тис. рублів РФ, яка перевищувала еквівалент в 10 000 євро, і підлягала обов’язковому письмовому декларуванню за встановленою формою (письмово).

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України, грошові кошти тимчасово вилучені

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору