На прикордонні, у Новгород-Сіверському районі, ліквідовано 5 офіцерів російських Сил спеціальних операцій
Поділитися в
Копіювати посилання
Надзвичайний результат наших сил на Чернігівщині. Ліквідовано одразу 5 офіцерів російських ССО. Про це у своєму телеграм-каналі написав Левко Стек, у минулому журналіст Радіо Свобода, а з 2022 р. військовослужбовець Збройних Сил України.
Він посилається на публікацію на анонімному ресурсі ВЧК-ОГПУ, який повідомляє, що 28 липня поточного року група 322 Центру спеціальних операцій («Сеніж») потрапила у засідку під час виконання диверсійно-розвідувальних завдань у Семенівському районі Чернігівської області (це Н.-Сіверський р-н – прим. Шостка.INFO). Серед загиблих було п’ять офіцерів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: