На прикордонні Шосткинщини подружжя пенсіонерів підірвалося на міні
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вранці подружжя пенсіонерів на мотоциклі з коляскою підірвалося на ворожій міні. Сталося це біля одного із сіл Середино-Будської громади, поряд з кордоном з рф, повідомили у Сумській ОВА.
Зазначається, що ймовірно, цю ділянку дороги ворог дистанційно замінував з дрона.
Постраждалих 75-річного чоловіка та 76-річну жінку госпіталізували, попередньо їх стан – не важкий. Медики обстежують потерпілих та надають необхідну допомогу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: