Дерматолог
Авто Світ

На прикордонні Новгород-Сіверського району росіяни обстріляли зерносховище

Війна 11:49, 30.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні вранці ворог безпілотниками поцілив по будівлі зернового складу в одному з сіл Новгород-Сіверської громади. Внаслідок влучання виникла пожежа, яку загасили рятувальники. На щастя, люди не постраждали, інформують у відділі комунікації поліції Чернігівської області.

На місце обстрілу негайно прибула слідчо-оперативна група Новгород-Сіверського райвідділу поліції та всі необхідні екстрені служби.

Поліцейські фіксують наслідки ворожої атаки та збирають докази воєнного злочину окупантів. Відомості про подію будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідування за статтею 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору