На озері Понурка потонув шосткинець
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 13 березня, на озері Понурка у Собичевому водолазами Шосткинської міської рятувально-водолазної служби та водолазної служби Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС (м. Ромни) здійснювався пошук потопельника.
Як повідомила керівник міської рятувально-водолазної служби Ірина Міщенко, було підняте тіло мешканця Шостки, 1958 р. н.
Відстань від берегової лінії до місця трагедії становила близько 650 м.
Ірина Міщенко закликала рибалок дотримуватись правил безпеки і відповідально ставитися до власного життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: