На Новгород-Сіверщині знайдено тіла двох дівчат, які пішли на пляж і не повернулися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 7 липня, водолазами було виявлено та піднято на поверхню з річки Десна тіла двох дівчат, 2008 р. н., які зникли поблизу с. Оболоння Коропської територіальної громади Новгород-Сіверського району. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернігівській області.
Нагадаємо, на Новгород-Сіверщині поліцейські разом з рятувальниками ДСНС та громадськістю здійснювали розшук дівчат-підлітків віком 14 та 15 років, які разом пішли відпочивати на берег Десни та зникли.
Загалом до пошукових робіт було залучено понад 30 чоловік: рятувальники, водолази, поліцейські та місцеві жителі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: