Дерматолог
Авто Світ

На Новгород-Сіверщині потонув 17-річний юнак

Трагедія 16:15, 2.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

У ніч на 2 серпня в одному із сіл Новгород-Сіверської громади на Чернігівщині в озері знайшли тіло 17-річного хлопця. Наразі поліція розслідує обставини загибелі неповнолітнього.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

Як ідеться у повідомленні, до правоохоронців надійшла інформація про зникнення юнака біля водойми.

“На місце події негайно прибули слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські, поліцейський офіцер громади та керівництво місцевої поліції. На жаль, тіло хлопця було виявлено в озері неподалік від того місця, де його востаннє бачили. Наразі правоохоронці встановлюють усі причини та обставини трагедії”, — зазначили у поліції.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України з позначкою “нещасний випадок”.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору