Дерматолог
Авто Світ

На Новгород-Сіверщині попереджають про мінування прикордоння і просять звертати увагу на попереджувальні знаки

Безпека 21:36, 15.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Новгород-Сіверська територіальна громада звертається до мешканців району з проханням бути обережними.

Зокрема повідомляється, що в рамках безпекових заходів з відсічі агресії російської федерації проводиться суцільне мінування територій вздовж та вглиб лінії кордону.

 – Тому звертайте увагу на ознаки замінованих територій. Це можуть бути сигнальні стрічки, дротяні розтяжки (зазвичай на рівні колін), знаки з черепом та кістками, а також з написом: “УВАГА, МІНИ!”, “DANGER MINES!”, “ВНИМАНИЕ, МИНЫ!”. Якщо ви побачили відповідні знаки ні в якому разі не наражайте себе на небезпеку та не здійснюйте рух небезпечними ділянками, – йдеться у повідомленні.

Адміністрація громади закликає не нехтувати забороною на відвідування лісів, лісових масивів, не пересуватися пересічними грунтовими дорогами та лісовими стежками, оскільки там можуть бути приховані міни, розтяжки, нерозірвані вибухонебезпечні предмети і багато інших небезпечних для життя речей:

Будьте пильними! Не наражайте себе на небезпеку. Зараз відповідне питання безпеки особливо актуальне, оскільки взимку внаслідок снігового покрову можна взагалі не помітити будь-яких ознак небезпечних територій. Краще залишайтеся вдома!
Це вбереже ваше життя та спокій військових! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору