На Новгород-Сіверщині попереджають про мінування прикордоння і просять звертати увагу на попереджувальні знаки
Поділитися в
Копіювати посилання
Новгород-Сіверська територіальна громада звертається до мешканців району з проханням бути обережними.
Зокрема повідомляється, що в рамках безпекових заходів з відсічі агресії російської федерації проводиться суцільне мінування територій вздовж та вглиб лінії кордону.
– Тому звертайте увагу на ознаки замінованих територій. Це можуть бути сигнальні стрічки, дротяні розтяжки (зазвичай на рівні колін), знаки з черепом та кістками, а також з написом: “УВАГА, МІНИ!”, “DANGER MINES!”, “ВНИМАНИЕ, МИНЫ!”. Якщо ви побачили відповідні знаки ні в якому разі не наражайте себе на небезпеку та не здійснюйте рух небезпечними ділянками, – йдеться у повідомленні.
Адміністрація громади закликає не нехтувати забороною на відвідування лісів, лісових масивів, не пересуватися пересічними грунтовими дорогами та лісовими стежками, оскільки там можуть бути приховані міни, розтяжки, нерозірвані вибухонебезпечні предмети і багато інших небезпечних для життя речей:
– Будьте пильними! Не наражайте себе на небезпеку. Зараз відповідне питання безпеки особливо актуальне, оскільки взимку внаслідок снігового покрову можна взагалі не помітити будь-яких ознак небезпечних територій. Краще залишайтеся вдома!
Це вбереже ваше життя та спокій військових!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: