На Новгород-Сіверщині в результаті російських атак поранення отримали поліцейський та неповнолітній хлопець + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 18 грудня, росіяни вкотре атакували прикордонний Новгород-Сіверський район.
Як повідомляє Національна поліція України, через удар ворожого безпілотника під час несення служби зазнав поранень 41-річний поліцейський Н.-Сіверського райвідділу поліції. Наразі його у тяжкому стані госпіталізовано.
У Семенівській громаді росіяни завдали ударів з артилерії по будинках мирних громадян. Внаслідок обстрілу поранень зазнав 16-річний хлопець, пошкоджено житловий будинок. Підлітку надано медичну допомогу, загрози його життю немає.
На місцях подій поліцейські документують наслідки атак окупантів.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: