На курси з вивчення англійської мови вже записалося 240 шосткинців + Відео
Освіта 23:17, 6.06.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У місті продовжують втілювати ідею щодо створення груп з вивчення англійської мови.
Як розповіла на апаратній нараді начальник управління освіти Наталія Сергейко, бажаючих вивчати іноземну мову є чимало. «…Вивчати англійську мову виявили бажання 240 мешканців Шосткинської громади», – проінформувала вона.
Цього тижня заняття будуть проводитися онлайн. На наступному – англомовні групи працюватимуть офлайн.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: