На Чемпіонаті Сумщини шосткинські дзюдоїсти здобули «золото», «срібло» та дві «бронзи» + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Відбувся Чемпіонат Сумської області з дзюдо, в якому взяли участь спортсмени з різних куточків регіону.
Шостку на цьому турнірі представляли вихованці КДЮСШ «Барса» (тренери Олександр Сулім та Єлизавета Гукова).
За підсумками Чемпіонату області дзюдоїстка з Шостки Єлизавета Жура стала чемпіонкою області. Наш земляк Олександр Селіваненко виборов «срібло», бронзові медалі у Богдана Костюкевича та Михайла Юрченка.
Шосткинці Нікіта Козинець, Євген Печко, Гліб Садовий посіли 5 місце.
До речі, сьогодні, 28 жовтня відзначається Всесвітній день дзюдо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: