Дерматолог
Авто Світ

На Чемпіонаті Сумщини шосткинські дзюдоїсти здобули «золото», «срібло» та дві «бронзи» + Фото

Знай наших!, Спорт 19:46, 28.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Відбувся Чемпіонат Сумської області з дзюдо, в якому взяли участь спортсмени з різних куточків регіону.

Шостку на цьому турнірі представляли вихованці КДЮСШ «Барса» (тренери Олександр Сулім та Єлизавета Гукова).

За підсумками Чемпіонату області дзюдоїстка з Шостки Єлизавета Жура стала чемпіонкою області. Наш земляк Олександр Селіваненко виборов «срібло», бронзові медалі у Богдана Костюкевича та Михайла Юрченка.

Шосткинці Нікіта Козинець, Євген Печко, Гліб Садовий посіли 5 місце.

До речі, сьогодні, 28 жовтня відзначається Всесвітній день дзюдо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору