На блокпості у Шосткинському районі у водія “Мерседесу” виявили макову соломку
Кримінал 11:41, 26.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої доби під час проведення заходів з контролю за переміщенням автомототранспорту та громадян у прикордонних районах області, співробітниками Глухівського відділу поліції на одному з блокпостів було зупинено автомобіль «Мерседес».
За кермом знаходився 41-річний мешканець міста Глухів. Чоловік поводив себе підозріло.
Під час поверхневого огляду у громадянина під одягом було виявлено пакунок з речовиною, схожою на макову соломку. Де чоловік взяв наркотичну сировину і з якою метою зберігав та перевозив з’ясує слідство. Рослини маку вилучено та направлено на експертизу.
У поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: