На базі Середино-Будського лісгоспу відбулося виїзне засідання колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарств

 Поділитися

Поділитися в

Днями на базі ДП “Середино-Будське лісове господарство” відбулося виїзне засідання колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника Управління — Віктора Чигринця.

 У роботі колегії взяв участь і голова Сумської обласної профспілки працівників лісового та мисливського господарства Михайло Шпакович.

На колегії були присутні керівники всіх державних лісгоспів області, підконтрольних Сумському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Директор ДП “Середино-Будське лісове господарство” Олександр Плужников проінформував членів колегії та присутніх про основні показники роботи лісгоспу, організував огляд лісових культур у лісництвах лісгоспу.

Першим підрозділом аналізу роботи було Кам`янське лісництво. Наступним об`єктом вивчення стану діяльності став нижній склад при станції “Зернове”. Тут делегація проаналізувала роботу підрозділу за 5 місяців поточного року та оглянула всі об`єкти складу. 

Увага присутніх була звернута на обладнання сушильної кімнати для сушіння спецодягу та спецвзуття, душову та робочі кабінети працівників складу. Члени колегії відзначили зразковий стан території, обладнання, всіх приміщень та організацію роботи складу в цілому.

Робота колегії продовжилась на території центральної садиби лісгоспу. Оглянуто та проаналізовано стан справ в автогаражі, Середино-Будському цеху переробки деревини, котельні, в якій змонтовано нове обладнання — 2 сучасних котла КВм — 0,82., які працюють на тирсі — відходах від власної переробки деревини.

Олександр Плужников розповів присутнім про роботу 2-х сушильних камер номінальним об`ємом завантаження 150 м3 для сушіння пиломатеріалів, які виробляються у виробничих цехах підприємства.

Проаналізовано економічна складова реалізації пиломатеріалів у різних станах вологості.

Наступним об`єктом аналізу ведення лісового господарства було Голубівське лісництво. У цьому лісництві розглянута робота колективу з утримання матерально-технічної бази, будівництва та ремонту лісових доріг. Особлива увага була приділена питанням посадки лісу, догляду за ним, протипожежній безпеці та якості проведення догляду за лісовими масивами.

Підсумки аналізу стану справ по комплексу повноважень лісгоспу та з питань порядку денного колегії були підбиті начальником Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктором Чигринцем.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору