На базі Середино-Будського лісгоспу відбулося виїзне засідання Громадської ради

 Поділитися

Поділитися в

Днями на базі Державного підприємства “Середино-Будське лісове господарство” відбулося виїзне засідання Громадської ради при Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, повідомляють на сайті лісгоспу.

У роботі засідання ради взяли участь представники засобів масової інформації області під безпосереднім керівництвом досвідченого прес-секретаря Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства  Вікторії Постової.

Більша частина робочої програми Громадської ради була присвячена вивченню стану справ у лісовому господарстві та у виробничій сфері лісгоспу. З цією метою відвідали Кам`янське, Голубівське та Зноб-Новгородське лісництва.  Також Громадська рада ознайомилась з роботою нижнього складу при станції “Зернове”, автогаражу та цехів переробки деревини.

Особлива увага була приділена і соціальній складовій у роботі адміністрації та профспілкового комітету лісгоспу.

Протягом всієї робочої програми делегацію з області супроводжував, надавав комплексну інформацію по всіх напрямках роботи підрозділів лісгоспу його директор Олександр Плужников, який має багаторічний досвід роботи у лісовому господарстві.

Разом з ним у заході взяли участь усі головні спеціалісти та керівники структурних підрозділів лісгоспу. Зокрема, головний інженер Іван Якушев та головний лісничий Іван Степаненко.

Під час підбиття підсумків роботи Громадської ради на базі ДП “Середино-Будське лісове господарство” Голова громадської ради Михайло Шпакович та всі її члени одноголосно високо оцінили роботу підприємства.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору