Дерматолог
Авто Світ

Минулої доби у Шосткинському районі знайшли та знешкодили чергові артснаряди

Безпека, ДСНС 13:26, 21.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Ще чотири ворожих боєприпаси не зможуть накоїти лиха.
 Як повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області, 20 жовтня у Шосткинському та Конотопському районах піротехніки ДСНС знешкодили 4 артилерійських снаряди.
 Фахівці закликають при виявленні таких та інших підозрілих знахідок дотримуватися нескладних, але вкрай важливих правил:
  • не підходь;
  • не чіпай;
  • відійди на безпечну відстань (100 м);
  • телефонуй 101.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору