Минулої доби у Шосткинському районі знайшли та знешкодили чергові артснаряди
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ще чотири ворожих боєприпаси не зможуть накоїти лиха.
Як повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області, 20 жовтня у Шосткинському та Конотопському районах піротехніки ДСНС знешкодили 4 артилерійських снаряди.
Фахівці закликають при виявленні таких та інших підозрілих знахідок дотримуватися нескладних, але вкрай важливих правил:
- не підходь;
- не чіпай;
- відійди на безпечну відстань (100 м);
- телефонуй 101.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: