Минулої доби у Шосткинському районі виявили 3 нових випадки коронавірусу. 5 людей одужали
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 43 осіб. У їх числі 3 жителя Шосткинського району (1 – Шосткинської громади, 2 – Глухівської), інформує Сумська ОДА.
Станом на 8 вересня за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 79 752 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1362 летальних випадки, за минулу добу – 2 (Охтирський р-н – 1, Сумський р-н – 1).
Одужало минулої доби в Сумській області 38 осіб. Подолали коронавірус 5 жителів Шосткинського району: 4 – Шосткинської міської громади, 1 – Середино-Будської.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: