Минулої доби четверо шосткинців одужали від COVID-19
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 18 осіб (Буринський р-н – 1, Великописарівський р-н – 1, Глухів – 3, Конотоп – 8, Краснопільський р-н – 1, Суми – 3, Тростянецький р-н – 1), інформує Сумська ОДА.
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1346 летальних випадки, з них за минулу добу – жодного.
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76996 осіб, з них за минулу добу – 42. У їх числі 4 жителя Шостки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: