Минулої доби 5 жителів Шостки одужали від COVID-19
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 54 осіб (Глухів – 3, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 8, Конотопський р-н – 1, Краснопільський р-н – 1, Липоводолинський р-н – 1, Охтирка – 3, Охтирський р-н – 2, Ромни – 2, Суми – 27, Сумський р-н – 3, Тростянецький р-н – 1, Ямпільський р-н – 1)
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1346 летальних випадки, з них за минулу добу – жодного.
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77 044 особи, з них за минулу добу – 25, у тому числі 5 шосткинців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: