Минулого тижня у Шостці знову зареєстровано 2 випадки захворювання на COVID-19. Одна людина госпіталізована
Здоров'я 12:29, 7.08.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб констатує, що інтенсивність епідемічного процесу щодо інфекційних захворювань, для яких характерна осінньо-зимова сезонність, гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), в т.ч. COVID–19, низька та відповідає сезону року.
За тиждень, з 28 липня по 3 серпня у Шостці захворів 141 мешканець (попереднього тижня – 125).
Захворіло 95 дітей (попереднього тижня– 81), з них:
– школярі – 40, попереднього тижня – 36;
– дошкільнята –37, попереднього тижня – 23.
У селах Шосткинської громади захворів один дорослий (попереднього тижня – 2 особи).
С.-Будська та З.-Новгородська громади: всього захворіло – 5 осіб (попереднього тижня – 6).
Захворіло дітей – 3 (ДНЗ-1, школяр-1), попереднього тижня – 2 дитини.
На звітному тижні випадки грипу не реєструвались.
Після кількатижневої перерви, коли захворювання на COVID-19 не реєструвались, минулого тижня знову зареєстровано 2 нових випадки захворювання у Шостці. Захворіли дорослі, один госпіталізований.
Усього за липень 2023 року зареєстровано 1 випадок захворювання на COVID-19, (липень 2022р. – 7), червень – 19 (червень 2022р. – 19), травень – 127 (травень 2022р. – 33); квітень – 235 (квітень 2022 р. – 42); березень – 220, (березень 2022р. – 312); лютий – 73 (лютий 2022р. – 2493); січень – 18 (січень 2022р. – 1317).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: