Дерматолог
Авто Світ

Минулого тижня у Шостці від ускладнень COVID-19 померла 69-річна жінка

Здоров'я 10:08, 29.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

За даними Шосткинського районного відділу Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб, минулого тижня зареєстровано 24 нових хворих на COVID-19 (попереднього тижня – 26). З них 20 у Шостці (попереднього тижня було 17 нових випадків); 3 – у селах Шосткинської громади (стільки жбуло й попереднього тижня); 1 – С.-Будська та З.-Новгородська громади (було 6).
 У тому числі захворіло двоє дітей (попереднього тижня – 4): м. Шостка – 1 дитина, село Шосткинської громади – 1 дитина.
Минулого тижня зареєстровано ще один один летальний випадок від ускладнень COVID–19: померла жінка, 69 років, мешканка м. Шостка, у якої були супутні захворювання.
Це вже 6-й летальний випадок від коронавірусної хвороби у поточному році. У м. Шостка зареєстровано 5, села Шосткинської громади – 1); від початку пандемії по м. Шостка -194, села Шосткинської громади – 32.
Станом на 25 травня з початку місяця зареєстровано 120 хворих (травень 2022 р. – 33); квітень 2023р. – 235 (квітень 2022 р. – 42); березень – 220 (березень 2022 р. – 312); лютий – 73 (лютий 2022 р. – 2493); січень – 18 випадків (січень 2022 р. – 1317).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору