Минулого тижня трьох шосткинців покусали тварини, у тому числі пацюк

Здоров'я, Тварини 16:25, 30.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Минулого тижня у Шостці зареєстрували два випадки захворювання на туляремію серед дітей, на хворобу Лайма дорослої людини. Ще одного дорослого мешканця міста вкусив кліщ. Все це випадки особливо небезпечних інфекцій, що спільні для людей та тварин.
 Загалом від початку воєнних дій збільшилась кількість покусів тваринами. Так, минулого тижня у Шостці зареєстровано покуси тваринами трьох шосткинців, з них одну людину покусав пацюк.  Також покусала тварина і мешканця Середино-Буди.
 – Захворювання людей на вказані хвороби є наслідком контакту з гризунами, укусами кліщами, що підтверджує активність природного вогнища у нашому регіоні та вказує на зменшення обсягів профілактичних протиепідемічних заходів, зокрема дератизації та дезінсекції.
Крім того, вкотре нагадуємо: стережіться безпритульних, а тим більше диких тварин, які не бояться самі до вас підійти, – застерігає Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
 Також на минулому тижні було зареєстровано 3 випадки гострих кишкових інфекцій: 2 у м.Шостка (дитина і дорослий), 1 дорослий у селі Шосткинської громади.
 В усіх осередках організовано проведення необхідних протиепідемічних заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору