Минулого тижня COVID-19 діагностовано ще у 12 шосткинців
Поділитися в
Копіювати посилання
За інформацією Шосткинського відділу Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб, минулого тижня зареєстровано 14 нових випадків захворювання на COVID-19 (попереднього тижня зафіксували 7).
З них:
– м. Шостка – 12 (попередній тиждень – 5 випадків);
– села Шосткинської громади – не реєструвались (попередній тиждень – 1 випадок);
– С-Будська та З-Новгородська громади – 2 (попередній тиждень – 1 випадок).
На коронавірусну хворобу у Шостці захворіло двоє дітей (попередній тиждень – жодної).
У поточному році спостерігалось два виражені піки захворюваності: перший припав на січень – лютий, другий – на вересень-жовтень.
Закладами охорони здоров’я за минулий тиждень використано швидких тестів – 395, з них позитивних – 10 (2,5%); до вірусологічної лабораторії ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ» доставлено 84 зразків біоматеріалу, з них позитивних – 14 (відсоток позитивних – 17,8%). Загальний відсоток позитивності – 5 %.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: