Минулого місяця у Шостці народилося 42 дитини!
Медицина 16:00, 7.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Саме така кількість немовлят вперше побачила світ у пологовому відділенні Шосткинської ЦРЛ у жовтні.
За словами головного лікаря ЦРЛ Олега Штогрина, для Шостки це рекорд, якщо порівнювати щомісячну народжуваність.
Усього з початку року у нашому місті народилися 259 малюків. Минулоріч було 331.
242 майбутні породідді станом на зараз обліковуються у жіночій консультації, минулоріч в аналогічний час на обліку було 213 вагітних.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: