Дерматолог
Авто Світ

Минулого місяця у Шостці народилося 42 дитини!

Медицина 16:00, 7.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Саме така кількість немовлят вперше побачила світ у пологовому відділенні Шосткинської ЦРЛ у жовтні.

За словами головного лікаря ЦРЛ Олега Штогрина, для Шостки це рекорд, якщо порівнювати щомісячну народжуваність.

Усього з початку року у нашому місті народилися 259 малюків. Минулоріч було 331.

242 майбутні породідді станом на зараз обліковуються у жіночій консультації, минулоріч в аналогічний час на обліку було 213 вагітних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору