Микола Трофимець: «Я щиро вітаю всіх з Днем незалежності! Єдності нам і сили!» + Відео
Дата 11:38, 24.08.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Депутат Шосткинської міської ради Микола Трофимець поздоровив мешканців громади з 30-річчям незалежності України.
«Ми спільно будуємо нашу державу. І дуже важливо об’єднати суспільство, відкинувши ворожнечу, чвари, політичні амбіції, аби подолати труднощі і подарувати прийдешнім поколінням щасливу, процвітаючу і незалежну країну!
Я щиро вітаю всіх з Днем незалежності! Єдності нам і сили!», – привітав Микола Трофмець.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: