Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога звернувся до шосткинців + Відео

Війна, Місто 11:59, 23.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Микола Нога звернувся до жителів Шостки, яка сьогодні вночі зазнала ворожого удару.

Він зазначив, що ніч для нашої громади була складною – ворог атакував 8 «Шахедами». «Вражений об’єкт інфраструктури. Більшість міста залишилася без води і електроенергії», – сказав Микола Нога. Особлива складна ситуація у колишньому Куйбишевському мікрорайоні.

Зараз тривають роботи по ліквідації наслідків ворожого обстрілу. Місту допомагає обласна військова адміністрація, «Сумиобленерго» та ін.

Микола Нога повідомив, що відкрилися «Пункти незламності», там працюють генератори, можна зарядити гаджети, є запас води…

«Дякую всім вам за вашу витримку і спільну роботу на Перемогу», – сказав, звертаючись до шосткинців, міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору