Микола Нога звернувся до шосткинців + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Міський голова Микола Нога звернувся до жителів Шостки, яка сьогодні вночі зазнала ворожого удару.
Він зазначив, що ніч для нашої громади була складною – ворог атакував 8 «Шахедами». «Вражений об’єкт інфраструктури. Більшість міста залишилася без води і електроенергії», – сказав Микола Нога. Особлива складна ситуація у колишньому Куйбишевському мікрорайоні.
Зараз тривають роботи по ліквідації наслідків ворожого обстрілу. Місту допомагає обласна військова адміністрація, «Сумиобленерго» та ін.
Микола Нога повідомив, що відкрилися «Пункти незламності», там працюють генератори, можна зарядити гаджети, є запас води…
«Дякую всім вам за вашу витримку і спільну роботу на Перемогу», – сказав, звертаючись до шосткинців, міський голова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: