Микола Нога вимагає у європейських країн закрити небо над Україною

Війна, Влада 15:32, 5.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

“ДОРОГА ДО МИРУ: 10 ДНІВ ВОГНЮ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПАСИВНОСТІ”, – такий допис з’явився на сторінці Шосткинського міського голови Миколи Ноги.

Цитуємо допис мера повністю:

Страшенна фізична та емоціональна напруга в українському суспільстві. Агресор в овечій шкурі «освободителя» брудним чоботом нищить нашу землю, міста і села і навіть дві атомні станції! Погрожує вже не тільки українському народу, нахабно шантажує все людство!

Ось після цих рядків, хочу зупинитись… Путін погрожував всьому людству перед початком агресії. Всі країни в черговий раз мляво виявили стурбованість і практично дали згоду на початок вторгнення в суверенну Державу! Хто вас за язик тягнув говорити: «Ми не будемо посилати своїх солдат на захист України»? Сьогодні це читається, як «Нападай, вбивай та грабуй! Знищуй міста, розстрілюй дітей! А ми пальцем будемо погрожувати, але не втручатись». Прогресивні країни лякались тоді і зараз, але українці довели право на волю мужністю і кров’ю! Єдина країна в усьому світі, яка не злякалась, а стала на захист Свободи і світової демократії!

Російський агресор видихається, але підтягує всі можливі додаткові ресурси. Продовжує дурити увесь цивілізований світ. По-фашистські хижо знущається над Україною! Гинуть наші кращі патріоти…

Пані і Панове! Українські воїни не бояться росіян, але потребують підтримки для захисту всього прогресивного світу. Супостат переступить, не дай Бог, через Україну і кожного з вас візьме голими руками! Ви це повинні зрозуміти вже сьогодні, перебороти страх, консолідуватись і закрити небо над Україною.

Зрозумійте сьогодні, адже завтра буде пізно.

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава Героям!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору