Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога вручив Почесну грамоту голови ОДА викладачці Шосткинського фахового коледжу, керівниці ГО «Молодіжний центр «ШУМ» + Відео

Нагорода 11:39, 28.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

Приємну місію виконав на сьогоднішній апаратній нараді міський голова Микола Нога.

Він вручив Почесну грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації викладачці Шосткинського фахового коледжу, керівнику громадської організації «Молодіжний центр «ШУМ» Тетяні Рекун.

Голова ОДА Володимир Артюх відзначив її за значний особистий внесок в реалізацію державної молодіжної політики, сумлінну працю, активну громадянську позицію…

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору