Микола Нога: Внаслідок ракетного удару зруйновані окремі об‘єкти інфраструктури
Війна 22:45, 3.12.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В результаті ракетний удару по території Шосткинськоії громади, який ворог завдав сьогодні, 3 грудня, зруйновані окремі об‘єкти інфраструктури. Про це повідомив міський голова Микола Нога.
Пошкоджено 12 приватних будинків, дитячий садок та інші об‘єкти соціальної сфери.
«Працюють аварійно-рятувальні підрозділи. Збитки і втрати уточнюються!», – проінформував очільник громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: