Микола Нога: «Відновлення логістики на Шосткинщині – одне з головних завдань сьогодення» + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Очільник Шосткинської громади Микола Нога розповів про нараду, що пройшла минулого тижня в Сумській обласній військовій адміністрації, де серед інших розглядали і питання покращення логістики в області.
Нагадаємо, саме шосткинський міський голова особисто звертався до керівництва ОВА з проханням щодо ремонту об’їзних шляхів, які сполучають Шостку та Суми, зокрема навкруг Путивля, де раніше рашисти підірвали міст:
– Тому що ми, як громада, залишилася з усіх сторін заблокована: в сторону Києва – підірваний міст, в сторону Чернігова – підірваний міст і в сторону Сум підірваний міст. Тому голова обласної військової адміністрації пообіцяв, що терміново будуть ремонтувати об’їзні шляхи навкруг Путивля, по громаді там… В четвер я зустрічався з представниками Батурина, Бахмацької громади, там теж проводяться роботи, щоб відновити проїзд. А по Чернігівському напрямку це питання поки що в стадії обговорення. Але ми теж будемо над ним працювати, логістику покращувати, людей берегти, і підприємства повинні працювати. Ось така наша чітка і зрозуміла задача, – зазначив міський голова Шостки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: