Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога розповів, яка подальша доля зруйнованого шосткинського вокзалу + Відео

Суспільство 16:00, 1.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

На вихідних управління економіки Шосткинської міськради було залучено до організації екстреного підвезення пасажирів на потяг до столиці.

Міський голова Микола Нога розповів, що зустрівся з представниками “Укрзалізниці”. Обговорювалася подальша доля зруйнованого ворогом залізничного вокзалу.

“Я думаю, що буде прийняте кінцеве рішення в Києві на найвищому рівні, щоб допомогти. І залізничний вокзал буде відновлюватися. Не у повній мірі, але частково буде відновлюватися. І над цим ми вже працюємо”, – розповів Микола Нога.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору