Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога привітав фермерів та сільгосппрацівників Шосткинщини з професійним святом

 Поділитися

Поділитися в

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Цьогоріч свято припадає на 16 листопада.  Напередодні до провідних агрофірм та фермерських господарств Шосткинської громади завітав Микола Нога разом із своїми заступниками та начальником відділу АПК Василем Кіктьовим, аби подякувати місцевим аграріям за віддану працю, яка забезпечує продовольчу безпеку регіону та країни загалом.

“Дякую за вагомий внесок у розвиток агросектору Шосткинщини! Бажаю щедрих урожаїв під мирним небом, стабільності, натхнення та процвітання. Нехай щедра українська земля гідно віддячує за наполегливу працю, а Господь допомагає кожному з вас”, – сказав Микола Нога, вітаючи сільгосппрацівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору