Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога повідомив, що у Шосткинській громаді зруйновано 2 об‘єкти теплозабезпечення

Війна 11:45, 21.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні зранку, 21 липня, ворог наніс ракетно-авіаційний удар по об’єктам  критичної інфраструктури  Шосткинської громади.

Як повідомив міський голова Микола Нога на своїй сторінці у Фейсбуці, безпілотники зруйнували два об‘єкти теплозабезпечення.  Зазнали руйнувань 2 житлових будинки, ряд приміщень соціального значення.

«Жителів громади прошу зберігати спокій. Аварійні служби проводять відновлювальні роботи! Прошу запастись водою, економно використовувати електроенергію навіть в часи подачі!», – закликав очільник громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору