Микола Нога повідомив, що у Шосткинській громаді зруйновано 2 об‘єкти теплозабезпечення
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні зранку, 21 липня, ворог наніс ракетно-авіаційний удар по об’єктам критичної інфраструктури Шосткинської громади.
Як повідомив міський голова Микола Нога на своїй сторінці у Фейсбуці, безпілотники зруйнували два об‘єкти теплозабезпечення. Зазнали руйнувань 2 житлових будинки, ряд приміщень соціального значення.
«Жителів громади прошу зберігати спокій. Аварійні служби проводять відновлювальні роботи! Прошу запастись водою, економно використовувати електроенергію навіть в часи подачі!», – закликав очільник громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: