Микола Нога повідомив, що роботи із відновлення електропостачання можуть бути завершені за декілька годин
Енергетика 22:19, 30.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В звʼязку з руйнуванням агресором цілого ряду електричних підстанцій в найближчих містах Сумської та Чернігівської областей знеструмлено і місто Шостка.
Як повідомив міський голова Микола Нога, проводяться роботи по терміновому перезавантаженню системи.
«Розраховуємо на завершення робіт через декілька годин», – проінформував він.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: