Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога повідомив, що роботи із відновлення електропостачання можуть бути завершені за декілька годин

Енергетика 22:19, 30.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

В звʼязку з руйнуванням агресором цілого ряду електричних підстанцій в найближчих містах Сумської та Чернігівської областей знеструмлено і місто Шостка.

Як повідомив міський голова Микола Нога, проводяться роботи по терміновому  перезавантаженню системи.

«Розраховуємо на завершення робіт через декілька годин», – проінформував він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору