Микола Нога опублікував фото уламків двигуна БПЛА, збитого вчора над Шосткою
Поділитися в
Копіювати посилання
Міський голова Микола Нога оприлюднив фото уламків двигуна БПЛА «Герань-2», збитого над Шосткою.
«Таких літальних апаратів ворога вчора над нашим містом літало більше 10!», – написав він на своїй Фейсбук-сторінці.
Микола Нога проінформував, що на зруйнованих об‘єктах інфраструктури проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Надається допомога матеріалами з міського матеріального резерву.
«Прошу зберігати спокій, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги!», – звернувся Микола Нога до мешканців громади.

Джерело фото: сторінка Миколи Ноги у Фейсбуці
Головне фото: ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: