Михайло Поплавський: «Відродимо село – відродимо Україну!»

Політика 16:58, 17.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

 Всеукраїнський передвиборчий тур зірок української естради – Михайла Поплавського та Олега Винника –  на підтримку Аграрної партії триває. 16 липня цього року вони відвідали Суми.

Перед початком концерту, який відбувся на головній площі обласного центру – майдані Незалежності – зірки провели брифінг для журналістів Сумщини, під час якого детально обґрунтували своє рішення підтримувати Аграрну партію.

На цьому ж брифінгу голова Сумської обласної організації Аграрної партії Сергій Карпенко представив своїх однопартійців – кандидатів у народні депутати від Сумщини. Це Оксана Рева (виборчий округ №157), Іван Дейнека (в/о №158), Ігор Маринченко (в/о №159), Дмитро Самофалов (в/о №161), Віктор Сугак (в/о №162).

У списку Аграрної партії, – зазначив Сергій Карпенко, – немає земельних баронів, представників холдінгів, всі – люди від землі, які вміють ефективно  господарювати, які багато років поспіль багато власних зусиль докладають до відродження рідних їм сільських територій.


Сам же керівник обласної організації Аграрної партії Сергій Карпенко, знаний в області та за її межами директор агропідприємства «Хлібодар» Сумського району, йде дев’ятнадцятим – прохідним – номером у списку партії до Верховної Ради.

 «Ми – два патріоти, які виросли в селі й знають проблеми села. Заради наших батьків, які важко працювали на цій землі, заради наших дітей і онуків – ми розпочали тур на підтримку Аграрної партії України, щоб ця політична сила в аграрній країні була номер один. Ми хочемо, щоб наші села були заможними та процвітаючими», – розповів лідер виборчого списку аграріїв Михайло Поплавський.

Він також зазначив, що для Аграрної партії земля і люди, які на ній працюють, – це найбільша цінність. І це той основний потенціал, який допоможе оживити економіку всієї країни.

 «Парламенту без аграріїв не може бути взагалі, бо Україна – аграрна держава. Тому підтримую тих, хто йде за свою землю і свою державу! Я підтримую Аграрну партію тому, що мені близька їхня ідеологія. Мені, дійсно, хочеться, щоб наша сільська молодь не їхала на заробітки й ПМЖ в Європу, а навпаки, щоб наше село стало європейським. Тому потрібно робити нашу країну багатою і сильною», – констатував Олег Винник.

Співак переконаний, що Аграрна партія сьогодні – це єдина партія, яка віддає шану українським селянам, щиро опікується проблемами простих людей, а головне – може змінити їхнє життя на краще.

Вітаючи глядачів, своїх палких шанувальників, які під проливним дощем прийшли на майдан Незалежності в Сумах, на концерт Винника та Поплавського, лідер Аграрної партії Михайло Поплавський закликав голосувати тільки за аграрну політсилу, а наостанок пообіцяв:

 «Якщо Суми й область проголосують десятьма відсотками виборців за мою рідну Аграрну партію, обіцяємо – приїдемо з Олегом на Сумщину ще з концертом. Співатимемо тут, на майдані, для всіх! А слово своє я завжди тримаю! Голосуй за №20 у виборчому бюлетені – голосуй за Аграрну партію України!»

Аграрна партія має значні шанси потрапити до Верховної ради. Про це свідчать результати опитування, проведеного 1-7 липня Українським інститутом вивчення громадської думки. Якщо наприкінці червня соціологи давали політсилі 0,9% голосів виборців, то сьогодні рейтинг партії зріс до 7%. Аграрну партію, яка вже кілька років поспіль займає лідируючі позиції на місцевих виборах та має значну електоральну підтримку в сільській місцевості, вважають серйозним конкурентом для нинішніх фаворитів парламентських перегонів.

Стрімке зростання рейтингу Аграрної партії вказує: політична сила впевнено долає прохідний бар’єр і проходить до Верховної Ради. Сьогодні потрібно привернути увагу громадськості та всіх органів влади до катастрофічно низької якості життя людей у сільській місцевості, яких нині понад 10 млн. людей.

За результатами соціологічного опитування соціально-економічних настроїв сільського населення України, проведеного центром «Соціальний моніторинг» на замовлення Аграрної партії України, 70% українців практично не можливо працевлаштуватися в селах.

Згідно з даними, проведеними Інститутом економіки та прогнозування НАН України та соціологічного опитування Центру «Соціальний моніторинг», сільське населення України за 10 років скоротилося на 16%. Рівень зайнятості сільського населення у I кварталі 2019 року становив 62,2%, а міського – 68,2%. Загальна ж кількість зайнятих у сільському господарстві – 2,9 млн. осіб.

Інша вражаюча цифра – обсяги трудової міграції. Якщо за офіційними даними кількість трудових мігрантів становить майже 7% від соціально-активного населення, то за неофіційними оцінками, кількість трудових мігрантів із села сягає 2 млн. осіб. Якщо загальна кількість активного сільського населення – 5,6 млн. осіб, то 2 млн. трудових мігрантів – це, справді, забагато.

Відродити українське село та повернути людей до батьківських порогів, у сільську місцевість, але з сучасною якістю життя, – першочергове завдання для Аграрної партії в парламенті. Для цього політсила має свою програму розвитку та наснагу й кадровий потенціал для її втілення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору