Музикант із Шосткинщини став срібним призером Всеукраїнського конкурсу мистецтв “Дивограй”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учень класу народних інструментів Воронізької дитячої школи мистецтв Ростислав Гаврилюк взяв участь у Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв “Дивограй”, що проходив у Києві. Підсумки ІІ туру були підведені 23 квітня.
Ростислав представив пісню “Їхав козак за Дунай” і став лауреатом ІІ премії у інструментальному жанрі.
Викладач – Оксана Однолеток.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: