МЦ “ШУМ” запрошує молодь Шосткинщини на цікаві івенти
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Молодіжний центр “ШУМ” анонсував одразу декілька корисних івентів, які відбудуться цього тижня.
Сьогодні, 3 липня, – “Харасмент” (Практичний психолог Ярослав Корх).
4 липня – тренінг “Підвищення рівня обізнаності щодо кібербезпеки” (Ігор Орловський).
5 липня – тренінг “Запобігання насильству та експлуатації дітей у цифровому просторі” (керівниця напрямку інклюзії та безбар’єрності УАМР – Ірина Кузіна).
6 липня – сесія “Перший інтимний досвід” (Практичний психолог Ярослав Корх).
Захід проводиться БО “Світло надії” за фінансової підтримки від Joint Emergency Response in Ukraine Alliance (JERU).
– Приєднуйтесь до нас і отримайте цінну психологічну підтримку! – зазначають у Молодіжному центрі “ШУМ”


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: