МОЗ дозволило друге бустерне щеплення від COVID-19 для всіх українців
Поділитися в
Копіювати посилання
Міністерство охорони здоров’я дозволило друге бустерне щеплення для всіх українців проти коронавірусу COVID-19.
У МОЗ повідомили, що друга бустерна доза дозволяється всім повнолітнім з інтервалом щонайменше 4 місяці після першої бустерної дози. Проте особливо її радять робити людям із хронічними захворюванням та людям віком старше 60.
В Україні зараз доступні 3 вакцини від COVID-19:
- інактивована CoronaVac від Sinovac;
- мРНК-вакцина Comirnaty від Pfizer-Biontech;
- векторна Janssen (Jcovden) від Johnson&Johnson.
Нещодавно заступник міністра охорони здоровʼя, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін розповів, що Україна розірвала свої контракти на поставку вакцин з метою економії коштів державного бюджету й оптимізації бюджетів. Компанія Pfizer пішла на таку угоду. Це дозволило мінімізувати ті фінансові ризики, які були.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: