Монетизація субсидій: на що шосткинцям варто звернути увагу в березневих платіжках

Споживач 16:40, 4.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Рахунки за спожиту в лютому електроенергію надійдуть без відображення субсидії. У березні її видадуть грошима тим, кому допомогу призначено з 2018 року. Про це повідомляє компанія “ЕНЕРА СУМИ”.

Готівкою, яку отримають субсидіанти, потрібно самостійно розрахуватися за лютневі комунальні платежі. Гроші, що залишаться після оплати, можна використати на власні потреби. Обов’язковий платіж скасовується.

Субсидію перерахують грошовим переказом через Ощадбанк. Пенсіонерам їх виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Жителям Сумщини, які не отримують пенсію, гроші видаватимуть із 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорта та ідентифікаційного коду.

Для зручності субсидіантам, які не є пенсіонерами, пропонують перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.

Усі, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, беруть участь у діючій моделі монетизації. Тобто розрахунки за спожиті послуги за цих осіб з підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а за результатами опалювального сезону 2018-2019 рр. залишок невикористаної субсидії вони отримають готівкою через Ощадбанк.

Невикористану субсидію, яку споживачі зекономили при розрахунках із попереднім постачальником, за підсумком опалювального сезону 2018-2019 рр. повернуть до держбюджету, адже наразі відсутній законодавчий механізм її передачі новому постачальнику електроенергії.

Закликаємо споживачів вчасно розраховуватися за електроенергію. Якщо станом на травень 2019 року в домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість, субсидію на новий період 2019-2020 рр. не призначатимуть.

Нагадаємо, у березні споживачі електроенергії отримають рахунки, в яких будуть відображені пільги за 2 місяці. Фахівці ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” вже проводять перерахунок, адже в лютневих платіжках через технічний збій у програмі ці дані не були вказані.

Споживачі могли самостійно визначити суму, яку повинні сплатити, і перерахувати саме її, а не ту, яка вказана у рахунках. При цьому штрафних санкцій постачальник не застосовував.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору