Молодь Сумщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», – ОВА

 Поділитися

Поділитися в

У конкурсі можуть брати участь учнi старших класів, студенти, учителі. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти

Конкурсні роботи учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня поточного року.

До участі у конкурсі приймаються творчі проекти аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі avi. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання / роботи.

У листі, яким надсилається конкурсна робота, має бути вказано назву відеороботи, авторів та місце навчання / роботи. Авторський текст виконується українською мовою.

Подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

У творчих роботах мають бути використані власноруч відзняті кадри. При використанні у творчих проектах матеріали. зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора матеріалу.

Протягом грудня − січня журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурснi роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці сiчня, якщо дозволятимуть безпекові умови.

Переможці отримають почесні відзнаки та грошові винагороди . 7

Довідково. Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття», започаткований 2007 року, має на меті підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу є Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади , Київським міським будинком учителя.

Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

За інформацією Сумської обласної військової адміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору