Молодь Шосткинської та Свеської громад зіграла товариський турнір з волейболу
Поділитися в
Копіювати посилання
Дружній волейбольний турнір об’єднав молодь Шосткинської та Свеської територіальних громад у атмосфері командного духу, підтримки та щирого спілкування.
Ця зустріч стала не лише спортивним змаганням, а й чудовою нагодою для налагодження нових знайомств, зміцнення дружніх зв’язків та єднання молоді навколо спільних цінностей, активного відпочинку й взаєморозуміння.

“Попереду — ще більше спільних заходів, теплих зустрічей та нових ініціатив, які й надалі об’єднуватимуть молодь наших громад і створюватимуть простір для дружби, розвитку та співпраці”, – повідомляє заступниця міського голови Марина Харламова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: