Молодь Шосткинщини може поборотися за 50 000 грн. премії КабМіну за досягнення у розбудові України

Офіційно 19:13, 19.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Розпочато прийом заявок на здобуття премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Про це інформує Управління молоді та спорту Сумської ОДА. Крім того, оголошено відбір до складу Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України.

Премія Кабінету Міністрів України присуджується за досягнення у розбудові України уподовж 2021 року. Також при цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. грн. кожна.

Для здобуття Премії районні, районні держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подати до 1 березня 2022 року не більше як на одну особу.

Деталі за посиланням: http://surl.li/bcpkq

Також Міністерство молоді та спорту України оголошує відбір до складу Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

З умовами участі можна ознайомитись тутhttp://surl.li/bcpkw

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору