Молодь Шостки запрошують на відкриття оновленого Молодіжного центру “ШУМ”
Молодь 10:38, 27.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Молодіжний центр “ШУМ” оновлено в межах Національної програми по залученню молоді до відновлення Україні “ВідНОВА:UA”.
Програма здійснюється Міністерством молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським молодіжним центром та ГО Центр “Ейдос” у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.
Офіційне відкриття оновленого центру відбудеться завтра, 28 жовтня, об 11:00.
Запрошують молодь 14-35 років, учнівське та студентське самоврядування, представників молодіжних рад, молодіжних центрів та просторів, всіх, хто працює з молоддю та всіх бажаючих, хто хоче творити зміни разом з “ШУМом”.
– Чекаємо на тебе! Обіцяємо буде не сумно! – запрошує “ШУМ”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: