«Молодь in UA»: в День незалежності шосткинська молодь створить спільній малюнок

Акція 12:18, 13.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

24 серпня в рамках національної арт-події «Молодь in UA» шосткинська молодь створюватиме на білому полотні спільний малюнок, мета якого –  показати, чим пишається молодь у незалежній Україні.

Крім того, молоді люди висловлять своє бачення напрямку, в якому потрібно рухатись, щоб побудувати країну мрії, засновану на важливих цінностях.

Арт-подія відбуватиметься по всій Україні в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX.

Команда Шостки пройшла відбір з проєктом, в якому на полотні мають бути зображені великі історичні особистості України в молодому віці з відображенням їх досягнень чи напрямків діяльності.

Організатори просять долучатися до обговорення та висунення пропозицій відносно визначних постатей та образів, в яких ви їх бачите.

Свої пропозиції та/або ескізи можна залишити в приватні повідомлення в Facebook відповідальному за проведення акції Pavlo Anikeitsev.

Під час заходу кожний житель громади зможе прийняти участь в розмальовуванні полотна для створення спільного малюнка. Місце проведення акції – майданчик перед Арт-центром. Час проведення: 15.00-18.00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору