Дерматолог
Авто Світ

ВО ВСЕХ ХРАМАХ ЕПАРХИИ ОТСЛУЖЕНЫ МОЛЕБНЫ О ПРЕОДОЛЕНИИ ЭКОНОМИЧЕСКОГО КРИЗИСА

Суспільство 03:37, 26.12.2008
 Поділитися

Поділитися в

Foto
Об этом проинформировали в пресс-службе Конотопско-Глуховской епархии.

Подобные молебны были отслужены и во всех монастырях. Управляющий Конотопско-Глуховской епархии архиепископ Лука отметил, что все священники молятся за то, чтобы люди были терпимыми и милосердными друг к другу. «Фінансові кризи – явища тимчасові, рано чи пізно економіка стабілізується. А от вберегти людей від кризи духовної набагато важче. Господь стукає у наші серця, нагадуючи, що на все є Божа воля, і що саме Творець дасть сили пережити всі потрясіння. Ми повинні покластися на Його святу волю і у молитвах просити врозумити керівників на прийняття мудрих рішень. Церква молиться за укріплення духу всіх працюючих, призиває Божу благодать на початок нових справ для тих, хто шукає роботу. Головне, щоб люди не озлоблялись, не топили свої невдачі у горілці, а з допомогою Всевишнього стійко витримували всі випробування нового дня», – цитирует слова Владыки пресс-служба епархии.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору