Мобільна бригада лікарів на поточному тижні працюватиме у Лушниках та Тиманівці + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Продовжується робота з надання медичної допомоги у віддалених селах нашої громади, Про це на сьогоднішній апаратній нараді проінформував керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур.
За його інформацією, цього тижня мобільна бригада лікарів працюватиме у Лушниках та Тиманівці.
Щодо захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, то за даними Олександра Мазура, на минулому тижні до Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 180 пацієнтів. Це на 3,7 % менше, ніж попереднього тижня.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: